Pomeranian Start IT

Szybki start w IT? Z naszymi benefitami to prostsze!

Dbamy o to, aby nasi absolwenci otrzymali więcej niż tylko wiedza i umiejętności techniczne. Dlatego zdecydowaliśmy się na przygotowanie szerokiego pakietu bonusów, które nie tylko pomogą  Ci dalej rozwijać kompetencje, ale także znaleźć własne miejsce na rynku pracy. 

Mamy dla Ciebie dodatkowe korzyści, dzięki którym Twoja kariera nabierze tempa.

Decydując się na kurs Junior Front-end Developer, zyskujesz całą masę benefitów – i to na każdym etapie jego trwania. W trakcie nauki otrzymujesz mentoring techniczny, dostęp do materiałów szkoleniowych oraz dedykowanej platformy dla kursantów i trenerów. Po ukończeniu kursu wychodzisz z gotowym zestawem dokumentów, które możesz wykorzystać w ramach rekrutacji. Opiekujemy się Tobą również później – tak, aby zapewnić Ci pracę w nowym zawodzie.

Co od nas </dostajesz>

Pomożemy Ci znaleźć pracę na Pomorzu

Kluczowym założeniem projektu jest nie tylko wyszkolenie nowych programistów, ale także pomoc absolwentom kursu w znalezieniu pierwszej pracy w branży IT. Dzięki naszemu partnerowi – Grupie Outworking, Twoje CV trafi prosto do pomorskich pracodawców.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdobyte przez Ciebie umiejętności (z wyszczególnieniem poznanych języków i technologii). Dołączając go do CV, zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie!

Założymy za Ciebie działalność gospodarczą

Chcesz pracować na własny rachunek? Załatwimy wszystkie formalności związane z otwarciem Twojej działalności gospodarczej. Oczywiście zrobimy to za darmo.

Bezpłatna obsługa księgowa przez 3 miesiące

Jeśli zdecydujesz się na założenie działalności, nie zostawimy Cię bez dalszego wsparcia. W pakiecie dorzucamy 3 miesiące darmowej obsługi księgowej. A to za sprawą naszego partnera, firmy E-counting.

20% zniżki na ofertę studiów Wyższej Szkoły Bankowej

Ten benefit pozwoli Ci rozwijać zawodowe skrzydła. Po zdobyciu certyfikatu otrzymujesz 20% zniżki na studia w WSB – zespole uczelni zlokalizowanych w aż 11 miastach w Polsce. Wybierz kierunek, który pomoże Ci wejść na jeszcze wyższy poziom. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Mentoring techniczny

Na każdym etapie nauki czuwać nad Tobą będzie mentor techniczny, który odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące poznawanych technologii.

Indywidualny i grupowy warsztat HR

Jak przejść z sukcesem rozmowę o pracę, co zawrzeć w CV i jak wygląda rynek pracy w branży IT – o tym usłyszysz podczas grupowych warsztatów. Z kolei w ramach indywidualnego spotkania ze specjalistą będziesz mieć możliwość omówienia Twoich możliwości.

Przygotujemy Twoje CV

Zbierzemy całe Twoje dotychczasowe doświadczenie, połączymy z tym, czego nauczyliśmy Cię na kursie i stworzymy dla Ciebie profesjonalne CV, które będzie przyciągać uwagę.

Założymy Ci profile w portalach rekrutacyjnych

LinkedIn, Pracuj.pl, No Fluff Jobs – tutaj znajdziesz dobrych pracodawców! W każdym z tych portali przygotujemy dla Ciebie profil zawodowy, który zapewni Ci jeszcze większą atrakcyjność na rynku pracy.

Zniżka na wybrany kurs w Rockin’iT

Rozwijaj swoje kompetencje razem z naszym partnerem, firmą Rockin’iT. Wybierz dowolny kurs i skorzystaj ze zniżki, która umożliwi Ci wzbogacenie swojego doświadczenia i wykorzystanie nowych umiejętności już kolejnego dnia po zakończeniu szkolenia.

Dostęp do zamkniętej grupy

Dołączysz do społeczności kursantów i trenerów. Zyskasz możliwość dyskusji i zadawania pytań. Dedykowany kanał to ważne miejsce wzajemnego wsparcia i networkingu. Także po zakończeniu kursu.

Zapisz się na kurs!
Chcesz dowiedzieć się więcej? A może od razu chcesz zapisać się na kurs? Wypełnij formularz, a nasz Zespół skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły!