Pomeranian Start IT

Kurs Front-end Developer. Zyskaj aż 4000 PLN wsparcia z UE oraz pomoc w znalezieniu pracy!

Postaw na intensywne szkolenie organizowane we współpracy z Invest in Pomerania. Ty zdobywasz konkretne kompetencje, a my pomagamy Ci znaleźć pracę na Pomorzu – to główny cel projektu! Teraz za kurs o wartości 9 990 PLN zapłacisz tylko 5 929 PLN!

Twój </pierwszy> krok w świecie IT

Kurs Junior Front-end Developer to doskonały początek kariery w IT. Zostań programistą za sprawą potężnej dawki wiedzy, popartej praktyką i wieloletnim doświadczeniem trenerów. Nauczysz się tworzyć własny kod i postawisz pierwsze kroki w branży technologicznej! Podczas szkolenia poznasz języki programowania i narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku junior front-end developera. Odkryjesz tajniki pracy w projekcie i sekrety rekrutacji, a my pomożemy Ci znaleźć pracę na Pomorzu. Sprawdź wszystkie pozostałe benefity i nie zwlekaj – zapisz się już dziś i zyskaj 4000 PLN zniżki!

Wejdź do branży IT!

Zapisz się na kurs i zaoszczędź 4000 PLN

trenerzy praktycy

zajęcia w formule online

240 h pracy z trenerem

wsparcie po kursie

benefity warte tysiące złotych

Najbliższy termin? Poznaj </szczegóły>

Tryb

Zdalny (online)

Wieczorowy
Termin

04.09.2023

Ostatnia grupa wieczorowa!

Wymiar

240h

Cena

9990 5929 PLN

ROZŁÓŻ NA WYGODNE RATY!

Tryb

Zdalny (online)

Weekendowy
Termin

08.09.2023

Ostatnia grupa weekendowa!

Wymiar

240h

Cena

9990 5929 PLN

ROZŁÓŻ NA WYGODNE RATY!

Dlaczego </warto>?

Odważ się zrobić pierwszy krok, a my pomożemy Ci z całą resztą! Tylko teraz dzięki wsparciu ze środków UE zapłacisz aż 4 000 PLN mniej za unikatowe szkolenie, pomoc w znalezieniu pracy w województwie pomorskim, wsparcie w dalszym rozwoju i dużo więcej! 

Doskonały start kariery

Nie masz wieloletniego doświadczenia i studiów kierunkowych? Żaden problem. Wystarczy, że interesujesz się branżą i lubisz wyzwania. Ukończenie kursu Junior Front-end Developer otworzy Ci drzwi do szybkiego rozwoju w branży IT.

Właściwy moment

Statystyki nie kłamią – do 2030 roku przewidywany jest największy wzrost zarówno ofert, jak i zarobków w branży IT. To właśnie front-end developerzy są najbardziej poszukiwanymi specjalistami na rynku. Nie odkładaj rozwoju na później – wystartuj już dziś!

Konkurencyjne zarobki

Już na początku kariery front-end developerzy mogą pochwalić się konkurencyjnym wynagrodzeniem. Mediana zarobków na stanowisku juniora to około 5 750 – 8 200 zł brutto przy umowie o pracę. Wraz z wejściem na poziom mida, Twoje wynagrodzenie może wzrosnąć nawet ponad dwukrotnie!

Więcej niż dobra praca

Brak rutyny, ciekawe benefity, nieustanny rozwój technologii, a nawet – praca zdalna przy interesujących projektach. Zalety świata IT czekają właśnie na Ciebie. Możesz mieć pewność, że już podczas kursu nie będziesz się nudzić, a efekty swojej pracy zobaczysz błyskawicznie.

Dajemy Ci jeszcze </więcej>

Na kursie nauczysz się programować, ale to nie wszystko… Wyniesiesz z niego także mnóstwo dodatkowych benefitów, które pozwolą Ci śmiało wejść do świata IT. Nie tylko nauczymy Cię tworzyć kod, ale też zadbamy o start i rozwój Twojej kariery.

Pomoc w znalezieniu pracy na Pomorzu
Bezpłatne założenie za Ciebie działalności gospodarczej
20% zniżki na ofertę studiów Wyższej Szkoły Bankowej
Mentoring techniczny
Stworzenie profesjonalnego CV
Certyfikat ukończenia kursu
Profile w portalach rekrutacyjnych
Grupowe i indywidualne warsztaty HR
Wpadnij na </Webinar>
Na czym polega praca front-endowca, jak może wyglądać Twoja przyszła kariera, tajniki udanej rozmowy rekrutacyjnej. Te (i wiele innych!) tematów poruszymy podczas naszego webinaru. Zapisz się na najbliższy i odkryj sekrety pracy w IT.
Najbliższe spotkanie już w czwartek!

Zarezerwuj termin: 7.09.2023 godz. 18.00

Jak zapisać się na </kurs>?

1

Wysyłasz nam aplikację

2

Weryfikujemy
wszystkie
zgłoszenia

3

Rozmawiamy
z Kandydatami

6

Kończysz kurs jako
Junior Front-end
Developer

5

Zawieramy umowę
i rozpoczynasz
szkolenie

4

Dajemy znać
zakwalifikowanym
Kursantom

Nasi </partnerzy>

Kilka słów o </projekcie>

Na kursie nauczysz się podstaw programowania, ale to nie wszystko… Wyniesiesz z niego także mnóstwo dodatkowych benefitów, które pozwolą Ci śmiało wejść do świata IT. Nie tylko nauczymy Cię tworzyć kod, ale też zadbamy o start i rozwój Twojej kariery

Cel projektu

Dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Wartość projektu

1 625 000 PLN, w tym 812 500 PLN wsparcia z Funduszy Europejskich.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.

Planowane efekty

Przeszkolenie 200 osób w zakresie technologii Front-end i przygotowanie ich do objęcia stanowiska Junior Front-end Developera. A także pomoc absolwentom kursu w znalezieniu pracy na terenie województwa pomorskiego.

Zapisz się na kurs!
Chcesz dowiedzieć się więcej? A może od razu chcesz zapisać się na kurs? Wypełnij formularz, a nasz Zespół skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły!