Pomeranian Start IT

Sprawdź kto nas wspiera.

Za przygotowaniem kursu stoją także instytucje z wieloletnim doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów na koncie. Wspierają nas organizacyjnie oraz merytorycznie, dzieląc się branżową wiedzą. Dzięki tej współpracy stworzyliśmy ofertę, która kompleksowo przygotuje Cię do zawodu front-end developera.

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego, która od 1992 roku aktywnie działa na rzecz rozwoju Pomorza. W obszarze jej zainteresowań leży wspieranie lokalnych przedsiębiorców oraz samorządów, a także wdrażanie i wspomaganie gospodarczych przedsięwzięć o znaczeniu regionalnym. Do zadań ARP należą m.in. obsługa Funduszy Europejskich dla małych i średnich firm czy instytucji, które wspierają rozwój przedsiębiorczości oraz współpraca z inwestorami zagranicznymi.
Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą non-profit, która pomaga zagranicznym przedsiębiorstwom realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. Na swoim koncie ma blisko dwieście zakończonych projektów i 25 tysięcy utworzonych miejsc pracy. Wspiera inwestorów wiedzą ekspercką na każdym etapie przedsięwzięcia.
Spółka od blisko 15 lat związana z usługami IT. Poza doradztwem w dziedzinie oprogramowania i informatyki, działa także w obszarze szkoleń ukierunkowanych na programowanie i kompetencje IT. Firma wspiera edukacyjnie zarówno pojedynczych pracowników, zespoły funkcjonujące wewnątrz przedsiębiorstw, jak i całe firmy.
Firma, która dzięki swojej autorskiej metodzie nauczania i współpracy z wieloletnimi ekspertami w dziedzinie IT, wprowadza nową jakość na rynek szkoleń dla tego sektora. W jej bogatej ofercie znajdują się kursy reskillingowe, upskillingowe i skierowane do biznesu. Rockin’iT kładzie duży nacisk na nabywanie praktycznych umiejętności, bezpośrednio wynikających z realiów i potrzeb branży. Dlatego też jest naszym cennym partnerem merytorycznym.
Outworking SA działa na rynku od 10 lat. Jako agencja zatrudnienia z powodzeniem znajduje pracę dla osób z różnych krajów. Do tej pory zrealizowała wiele projektów w całej Polsce. O jej nieustannym rozwoju świadczyć mogą opinie zadowolonych klientów i pracowników.
Biuro rachunkowe zlokalizowane w największych miastach Polski. Od 10 lat świadczy usługi księgowo-kadrowe dla firm z wielu różnych branż. Odciąża swoich klientów, realizując w ich imieniu zawiłe formalności. Specjalizuje się w obsłudze zarówno spółek kapitałowych, jak i osobowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych.
Propozycje kierunków i specjalności WSB opierają się na konkretnych potrzebach rynku pracy. Uczenia tworzy swoje programy szkoleniowe po wcześniejszych konsultacjach z wiodącymi specjalistami w wybranych dziedzinach. Wyższe Szkoły Bankowe szkolą już ponad 400 tysięcy uczniów w 370 obszarach podyplomowego kształcenia zawodowego. Ponad 6 tysięcy firm z całej Polski współpracuje z nimi w zakresie organizowania praktyk studenckich.
Projekt zrodzony z potrzeby dzielenia się tym, co w Pomorzu najlepsze – propagowania wiedzy na jego temat w innych regionach Polski, Europy, a nawet świata. Pomysłodawcy inicjatywy wierzą, że to wspaniałe miejsce do pracy, rozwoju i życia. Chcą pokazać wszystkie drzemiące w nim możliwości.
Zapisz się na kurs!
Chcesz dowiedzieć się więcej? A może od razu chcesz zapisać się na kurs? Wypełnij formularz, a nasz Zespół skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły!