Pomeranian Start IT

Naszą siłą są trenerzy.

Jesteś w dobrych rękach! W świat programowania i projektów IT wprowadzi Cię solidny zespół trenerów – praktyków i prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach. Każda grupa szkoleniowa odbędzie zajęcia z aż 12 spośród 40 specjalistów i specjalistek, wśród których są doświadczeni programiści, inżynierowie i managerowie. Poznaj niektórych z nich i przekonaj się, że możesz liczyć na potężny zastrzyk wiedzy oraz praktyki.

Robert Gańko
Senior Fullstack Developer | Speednet
lata doświadczenia: 11+

Doświadczony pasjonat programowania, pochodzący znad samego morza. Autor unikatowej metody nauczania i merytoryczny opiekun naszego kursu. Od 2013 nieprzerwanie związany z firmą Speednet, gdzie pełni rolę Web Developera, pracując przy dużych projektach. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami, jak Operon czy Bank BPH SA. Tworzył m.in. aplikacje wspomagające edukację, platformę wspierającą przemysł ogrodniczy, systemy bankowe, a nawet... serwis randkowy!

Łukasz Formela Front-end Developer | Freelance lata doświadczenia: 4+

Specjalista od front-endu, który obecnie pracuje jako freelancer, głównie w charakterze React Developera. W swojej karierze zawodowej był związany między innymi z Sii, Marviq czy The Codest, gdzie zajmował takie stanowiska jak JS Developer i Software Engineer. Nasz Trener jest bowiem propagatorem dobrych praktyk w obszarze web developmentu - w trakcie kursu Junior Front-end Developer będzie krzewił je od początku zajęć.

Mateusz Bednarz Senior QA Engineer | Scalo lata doświadczenia: 10+

Odnoszący sukcesy inżynier IT, związany z branżą od ponad dekady. Od dłuższego czasu zanurzony w świecie testowania oprogramowania. W ciągu trwania swojej kariery zdążył wesprzeć swoją pracą wiele branż: bankową, ubezpieczeniową, edukacyjną, hotelarską, energetyczną, motoryzacyjną oraz digital entertainment. W jego portfolio znajdują się też projekty prowadzone dla instytucji pożytku publicznego i uczelni. W projekcie Pomeranian START.IT zapewnia ogromne wsparcie mentorskie i poprowadzi indywidualne warsztaty HR.

Michał Markiewicz Senior Fullstack Developer lata doświadczenia: 10+

Zapalony programista o ponad 10-letnim doświadczeniu i szerokim spektrum umiejętności. Uwielbia eksperymentować z nowymi technologiami oraz znajdować najlepsze rozwiązania dla danego problemu. Michał współpracował z takimi firmami, jak: Speednet, Xcactus i Contractbook, a także tworzył różne aplikacje i innowacje technologiczne. Pełniąc rolę Trenera Pomeranian START.IT, nie tylko podzieli się z uczestnikami kursu swoją ogromną wiedzą, ale też sprawnie i efektywnie będzie zarządzał pracą w grupie.

Maciej Dojlido Lead Software Engineer Front-End Developer | EPAM Systems lata doświadczenia: 7+

Inżynier oprogramowania z niemal ośmioletnim doświadczeniem. Na swoim zawodowym koncie ma także 4 lata pracy w charakterze inżyniera full-stack. Pracował z takimi technologiami, jak: JS, React, PHP, MySQL. Firmy planujące udoskonalenie systemu zarządzania do zwinnego oprogramowania mogą liczyć na jego profesjonalne wsparcie, a front-endowe architektury kodu nie mają przed nim tajemnic, a wizualizacje danych z systemów Big Data nie sprawiają mu trudności. Maciej bierze także udział w programie mentoringowym, wspierając młodszych kolegów z zespołu.

Karolina Kacprzak Engineering Manager | GlobalLogic lata doświadczenia: 10+

Trenerka z powołania, która ma w sobie nieskończone pokłady chęci do dzielenia się wiedzą. Zarządza najcenniejszym kapitałem – ludźmi. Od ponad 10 lat zajmuje bowiem stanowiska w kadrze managerskiej w sektorze IT. Przez ten czas sumiennie zbierała doświadczenie ściśle związane z leadershipem. W ramach projektu Pomeranian START.IT poprowadzi szkolenie, które będzie zawierało wskazówki dla przyszłych programistów na temat tego, jak radzić sobie z czekającymi ich wyzwaniami, czyli pracą w projekcie.

Dominik Kuta
Programista | DevHybrid360
lata doświadczenia: 14+

Programista o imponującym spektrum kompetencji - od obsługi systemów informatycznych, przez tworzenie aplikacji webowych i mobilnych, po pracę z bazami danych. W pracy zachowuje zasadę “złotego środka”, stawiając na rozwiązania hybrydowe. Na swojej zawodowej ścieżce, Trener działał też w obszarze marketingu. Użyteczne funkcje Google Analytics, tworzenie kampanii czy analizowanie raportów to jego domena. To nie wszystko, Dominik swoje spektrum kompetencji uzupełnia pasją do projektowania graficznego.

Adam Wolan Senior Frontend Developer | Lastminute.com lata doświadczenia: 9+

Front-end developer z szerokim zapleczem full-stack. Doświadczony zarówno w technologiach front-endowych, jak i w obszarze back-endu czy baz danych. Jego pasją są nowe technologie, a w szczególności frameworki i biblioteki Javascript. Uwielbia pracować w zespole, a kiedy trzeba – nie waha się stanąć na czele, by poprowadzić swój team do sukcesu. Mocną stroną Trenera jest szybkie przyswajanie nowej wiedzy połączone ze zdolnością do analitycznego myślenia.

Mikołaj Pecheniuk
Trener HTML/CSS/JavaScript, Python Pro APMedukacja, TestArmy lata doświadczenia: 5+

Od dziecka fascynat programowania, komputerów i matematyki. Mikołaj jest nie tylko programistą, ale także edukatorem i nauczycielem. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami na każdym poziomie i w każdym wieku, dopasowując tempo pracy do potrzeb kursantów. W pracy stawia na budowanie pozytywnego nastawienia do przedmiotu i kreowanie twórczej atmosfery. Mikołaj na swoim koncie ma współpracę z imponującą gamą jednostek edukacyjnych, w tym ze szkołami - od podstawowych aż po edukację dla dorosłych.

Kamil Grygiel Software Developer | PROGRESSIVE APPS (założyciel) lata doświadczenia: 11+

Specjalista od front-endu, który jednocześnie nie obawia się back-endowych tematów. Z branżą IT związany od ponad 11 lat. W jego zawodowym portfolio znajduje się pełen wachlarz ciekawych współprac - Kamil swoimi programistycznymi umiejętnościami wspierał m.in. popularny portal streamingowy, firmy e-commerce, branżę edukacyjną oraz rozrywkową. Obecnie pracuje nad własnym projektem, od podstaw budując funkcjonalne aplikacje.

Łukasz Kotowski
Product Owner / Project Manager
lata doświadczenia: 10+

Programista z niezwykle bogatym zawodowym backgroundem. Na swoim koncie ma już ponad 10 lat doświadczenia w budowaniu rozwiązań IT dla zróżnicowanych sektorów - finansowego, publicznego i telekomunikacyjnego. Współpracował z klientami z takich krajów jak Oman i Emiraty Arabskie. Świetnie orientuje się we wszystkich fazach cyklu życia software’u. W codziennej pracy stoi na czele zespołu programistów, w którym wciela w życie najlepsze praktyki metodologii scrum.

Łukasz Morawiec Full-stack Developer | Freelance lata doświadczenia: 18+

Łukasz od wielu lat pracuje jako programista full-stack, tworząc systemy i platformy dedykowane firmom ze zróżnicowanych branż. Może pochwalić się projektami zrealizowanymi dla branży transportowej, HR, medycznej czy marketingowej. To prawdziwy pasjonat kodowania i programistyczny poliglota, obsługujący szeroki wachlarz technologii oraz języków umożliwiających tworzenie rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb.

Szymon Szymański Frontend Developer
lata doświadczenia: 7+

Sprawny front-endowiec zafascynowany pracą z rozwiązaniami machine learning/ deep learning. W toku swojej kariery pracował z produktami SaaS, rozwijał aplikacje, brał także udział w tworzeniu banku opartego o blockchain. To jednak nie wszystko, Szymon pasjonuje się także zagadnieniami związanymi z UX/UI - ma na swoim koncie udział w projektowaniu gry Outriders zbudowanej na silniku Unreal.

Michał Hadrysiak Full Stack Engineer | IndieBI
lata doświadczenia: 9+

Pełen ambicji programista, który z chęcią podejmuje nowe wyzwania. Michał jest niezwykle głodny wiedzy - zawsze na stanowisku, gdy jest okazja do zapoznania się z nową dla siebie technologią. Obecnie związany z firmą IndieBI, gdzie pracuje nad aplikacją agregującą dane sprzedażowe. Swoją wiedzą i umiejętnościami wspomagał także rozwój aplikacji wspierającej doradztwo zawodowe na terenie Afryki. Na swoim koncie ma tez projekty związane z branżą ubezpieczeniową czy fitness.
Zapisz się na kurs!
Chcesz dowiedzieć się więcej? A może od razu chcesz zapisać się na kurs? Wypełnij formularz, a nasz Zespół skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły!