Pomeranian Start IT

Ostatnia szansa! Został Ci już tylko </1> dzień, aby zmienić swoją ścieżkę kariery.

Zyskaj wsparcie 4000 PLN z UE na rozwój kompetencji i złap pierwszą pracę jako programista. Wypełnij formularz i zgłoś się do uczestnictwa w kursie oraz 6-miesięcznym programie wsparcia na rynku pracy. Nie zwlekaj, zapisy do projektu kończą się jutro!

Wypełnij formularz i zgłoś się do uczestnictwa w kursie oraz 6-miesięcznym programie wsparcia na rynku pracy. Nie zwlekaj, zapisy do projektu kończą się jutro!

stawiamy
na praktykę

zajęcia
na żywo

240h pracy
z trenerem

praca
po kursie

pakiet benefitów

Dołącz do programu ⤵

Ostatnie terminy! Poznaj </szczegóły>

Tryb

Zdalny (online)

Weekendowy

Termin

15.09.2023

DOŁĄCZ DO OSTATNIEJ GRUPY!

Wymiar

240h

Cena

9990 5929 PLN

ROZŁÓŻ NA WYGODNE RATY!

Wejdź do branży IT!

Zapisz się na kurs i zaoszczędź 4000 PLN
Odważ się zrobić pierwszy krok, a my pomożemy Ci z całą resztą! Tylko teraz dzięki wsparciu ze środków UE zapłacisz aż 4 000 PLN mniej za unikatowe szkolenie. Skorzystaj z obniżonej ceny!
Pierwszy, gwarantowany projekt po kursie

Jako nasz absolwent, po kursie możesz liczyć na szybkie wejście do branży IT. Pakiet pierwszy projekt to przede wszystkim gwarancja pracy, oraz okazja na zebranie cennego doświadczenia zawodowego. Z nami wzbogacisz swoje CV i uwiarygodnisz się jako kandydat na rynku pracy.

Dlaczego </warto>?

Otrzymaj pracę, wsparcie na dalszym rozwoju i dużo więcej! 

Doskonały start kariery

Nie masz wieloletniego doświadczenia i studiów kierunkowych? Żaden problem. Wystarczy, że interesujesz się branżą i lubisz wyzwania. Ukończenie kursu Junior Front-end Developer otworzy Ci drzwi do szybkiego rozwoju w branży IT.

Właściwy moment

Statystyki nie kłamią – do 2030 roku przewidywany jest największy wzrost zarówno ofert, jak i zarobków w branży IT. To właśnie front-end developerzy są najbardziej poszukiwanymi specjalistami na rynku. Nie odkładaj rozwoju na później – wystartuj już dziś!

Konkurencyjne zarobki

Już na początku kariery front-end developerzy mogą pochwalić się konkurencyjnym wynagrodzeniem. Mediana zarobków na stanowisku juniora to około 5 750 – 8 200 zł brutto przy umowie o pracę. Wraz z wejściem na poziom mida, Twoje wynagrodzenie może wzrosnąć nawet ponad dwukrotnie!

Więcej niż dobra praca

Brak rutyny, ciekawe benefity, nieustanny rozwój technologii, a nawet – praca zdalna przy interesujących projektach. Zalety świata IT czekają właśnie na Ciebie. Możesz mieć pewność, że już podczas kursu nie będziesz się nudzić, a efekty swojej pracy zobaczysz błyskawicznie.

Dajemy Ci jeszcze </więcej>

Na kursie nauczysz się programować, ale to nie wszystko… Wyniesiesz z niego także mnóstwo dodatkowych benefitów, które pozwolą Ci śmiało wejść do świata IT. Nie tylko nauczymy Cię tworzyć kod, ale też zadbamy o start i rozwój Twojej kariery.

Gwarancja pracy
Bezpłatne założenie za Ciebie działalności gospodarczej
20% zniżki na ofertę studiów Wyższej Szkoły Bankowej
Mentoring techniczny
Stworzenie profesjonalnego CV
Certyfikat ukończenia kursu
Profile w portalach rekrutacyjnych
Grupowe i indywidualne warsztaty HR

Mówią o nas:

Twój </pierwszy> krok w świecie IT

Ruszył kolejny etap projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”, dofinansowanego ze środków UE. W ramach kursu, od podstaw przeszkolimy 200 uczestników, którzy zdobędą kompetencje programistyczne i poznają specyfikę pracy w projektach IT. Projekt Pomeranian START.IT ma na celu wykształcenie od podstaw programistów front-end i wsparcie ich w znalezieniu zatrudnienia w branży. Skorzystaj ze swojej szansy!